Tickets voor Plopsa Coo in de Belgische Ardennen (2 p.)

  • Beoordeeld met een 4/5 op Trustpilot
payment-logos

Geen tijd om de strijd aan te gaan?

In het hartje van de prachtige natuur van de Belgische Ardennen vind je Plopsa Coo! Aan de beroemde Watervallen van Coo ontdek je de heerlijke combinatie van natuur en avontuur. In dit wondermooie park in de uitgestrekte Amblève-vallei geniet je van 25 attracties voor het hele gezin.
  • 2 tickets voor Plopsa Coo in Stavelot
  • Elk ticket geeft toegang voor 1 persoon (volwassene of kind vanaf 1 meter)
  • Meer dan 25 betoverende attracties
  • Parkeerkosten ter plaatse te betalen
  • Data

    Geldig van 2 april t/m 6 november 2022.

    Je hebt geen reservatie, Covid Safe Ticket of mondmasker meer nodig tijdens jouw bezoek!

    Ontdek tijdens de paasvakantie de leukste paasevents in de Plopsa-parken. Plopsa Coo, in het hartje van de Ardennen, overspoelt je met een waterval aan avontuur met meer dan 20 attracties voor de hele familie en een heuse paaseierenraap van 16 tot en met 18 april.

    In het hartje van de prachtige natuur van de Belgische Ardennen vind je Plopsa Coo! Aan de beroemde Watervallen van Coo ontdek je de heerlijke combinatie van natuur en avontuur. In dit wondermooie park in de uitgestrekte Amblève-vallei geniet je van 25 attracties voor het hele gezin. De Mega Mindy Flyer laat je zweven tussen de wolken op een hoogte van 65 meter en met de achtbaan Vicky The Ride haal je een duizelingwekkende snelheid. Of laat je meenemen in de wondere wereld van Maya de Bij, Flip en al hun vriendjes in de Vlindervlucht! Mis zeker ook de DinoSplash niet, een spannende attractie vol waterpret met drie glijbanen in een reusachtige vulkaan en langs machtige dinosaurussen! Plopsa Coo overspoelt je met een waterval van plezier!

    Plopsa NV

    Bijboeken tijdens betalingDeze extra's boek je via VakantieVeilingen en betaal je samen met je gewonnen arrangement.
    • Extra tickets Plopsa Coo

    Extra bij te boeken bij Plopsa Coo

    • Kinderen vanaf 85 centimeter tot 1 meter € 13,50 p.p.
    • Senioren (+70) € 13,50 p.p.
    • Parking € 12,50 per wagen

    • Shows en data zijn allen onder voorbehoud
    • Gratis toegang voor kinderen kleiner dan 85 cm. Kinderen worden gemeten met schoenen aan.
    • Tickets voor kinderen van 85 cm tot 1 meter kunnen gekocht worden aan de kassa's of via de website van Plopsa Coo
    • Als gast van Plopsa Coo ga je automatisch akkoord met het parkreglement